Biznes MLM alternatywą dla etatu

biznes mlm etat

Czy przesiadywanie przed komputerem, tak naprawdę może stać się czynnością, która dodatkowo będzie przynosiła nam jakiekolwiek zyski? Często mówi się, że osoby, które znajdują się przed monitorem laptopa, lub trzymają w rękach tablet, bezpowrotnie tracą czas. Tak naprawdę, jeśli tylko posiada się w sobie tyle motywacji, a także chęci, by osiągnąć w końcu wolność finansową, to wszystko jest możliwe. Pomocnym tutaj rozwiązaniem okaże się biznes mlm. Na pewno wiele osób zdążyło się przekonać o tym, że w ogóle istnieje coś takiego jak mlm, czy też inaczej mówiąc marketing wielopoziomowy. Jednak rzadko kiedy ktoś się tym interesował bardziej, tym samym poszukując skutecznych sposobów na to, by bez większego wysiłku zarobić przynajmniej na kieszonkowe. Tym razem odpowiedzią jest właśnie biznes mlm, który od swoich uczestników z pewnością nie wymaga dyspozycyjności.

 

Biznes MLM czy tradycyjna firma?

biznes mlm tradycyjna firma

Każdy samodzielnie stwierdza ile czasu jest w stanie poświęcić na wykonanie konkretnych zadań. Jedne osoby zaczynają od kilku minut dziennie lub godziny tygodniowo. To wydaje się być bardzo mało, jak na obietnicę zarabiania naprawdę dużych kwot


W tym artykule znajdziesz więcej szczegółów: Analiza potencjału – Bines MLM, etat, tradycyjna firma


Jednak jeśli szybko przełożymy to na systematyczność, a także efektywne przesuwanie się do przodu, to zorientujemy się, że rzeczywiście mamy szansę osiągnąć sukces. Inne osoby wolą skoczyć na głęboką wodę.

Elastyczność

Z tym także nie ma najmniejszego problemu, ponieważ biznes mlm jest niezwykle elastyczny i pozwala również skorzystać z tej opcji. Dlatego jeśli tylko ktoś ma na to czas, a także jest naprawdę bardzo mocno zdeterminowany.

W takiej sytuacji nie powinniśmy za długo się zastanawiać, tylko chłonąć jak najwięcej wiedzy i co najważniejsze, bardzo szybko przenosić ją na praktykę.

Wdrażaj to czego się uczysz

Niestety, ale częstym błędem, jaki jest popełniany przez osoby biorące się za biznes mlm jest to, że czytają kolejny artykuł, kolejnego bloga o tym, jak zarabiać na marketingu wielopoziomowym. W rzeczywistości nie robią żadnego kroku w tym kierunku.

W efekcie czują się, jakby połknęli już całą encyklopedię na ten temat, a cały czas nie generują żadnych dochodów. Zatem trzeba jak najszybciej pokonać swój opór i próbować stawiać pierwsze kroki w marketingu wielopoziomowym.

Bądź wytrwały

Pod żadnym pozorem nie należy przejmować się, jeśli mimo pierwszych prób, nie do końca będzie nam wychodziło. Biznes mlm jest idealną formą do tego, żeby spróbować własnych sił, jako osoba, która tak naprawdę uczy się pracy sama dla siebie, a nie pracując na kogoś. Tak jak zwykle jest z zatrudnieniem na etacie.

Wsparcie firmy

Ponadto warto mieć jeszcze na uwadze, że wchodząc w biznes mlm, pod żadnym pozorem nie pozostajemy sami. Ponieważ w każdej chwili możemy skorzystać ze wsparcia od firmy, z którą współpracujemy.

Udostępniane mamy rozmaite szkolenia, dzięki którym uczymy się w jaki sposób zwiększać efektywność swojej pracy. Może nie każdy się jeszcze do tego przyzwyczaił, ale trzeba wziąć pod uwagę, że właśnie biznes mlm ma to do siebie, że zaczynamy skupiać się na tym, by zarobić jak najwięcej. Niekoniecznie do wystarczająco ciężko pracując.

Oszczędność czasu

Jeśli myślisz, że będziesz musiał pracować od rana do wieczora, a także często zarywać noce, żeby tylko zarobić pieniądze, o jakich kiedyś tylko mogłeś pomarzyć, to jesteś w wielkim błędzie.

Marketing wielopoziomowy opiera się przede wszystkim na tym, że budujesz sieć kontaktów, czyli osób, które będą z Tobą współpracować. Im więcej będziesz mieć takich osób, które oczywiście zajmują się aktywną sprzedażą, tym mniej wkładu pracy Cię czeka. Jednocześnie Twoje zyski mogą być naprawdę wysokie.

Czy trzeba sprzedawać?

W takim razie Twoim głównym zadaniem, jest nie tylko sprzedaż, czyli dystrybucja poszczególnych produktów lub usług, ale także szukanie nowych partnerów do współpracy.

Tak naprawdę można spodziewać się tego, że jeśli faktycznie zdecydujemy się na taką zaawansowaną współprace z konkretną firmą, to mamy spore szansę na to, iż zostaniemy liderami.

Chyba nie trzeba już tłumaczyć, że liderami są osoby, które osiągają najlepsze wyniki w danym zespole. Jest to rzeczywiście niezwykle imponujący fakt. Szczególnie, że można wtedy nie tylko bardzo dużo zarabiać, ale i również czerpać całą masę innych profitów.

Samochody, wycieczki, bonusy

W niektórych firmach udostępniają nawet samochody służbowe lub drogie sprzęty komputerowe. A nie każdy dochodzi do tego poziomu i nie każdy może cieszyć się tego typu rzeczami.

Jeżeli szukasz kolejnych powodów, dla których faktycznie warto zdecydować się na to, by wejść w biznes, który opiera się na marketingu sieciowym, najlepiej jest odpowiedzieć sobie pytanie – dlaczego, po prostu nie spróbować.

Zerowe ryzyko

Tak naprawdę wchodząc w mlm, nie ryzykujemy zbyt wiele. Przede wszystkim nie musimy się obawiać tego, że będziemy zmuszeni do założenia działalności gospodarczej.

Ponadto współpraca z wieloma firmami nawet nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.W porównaniu do inwestycji, jaką jest na przykład własny sklep internetowy, lub tym bardziej sklep stacjonarny, praktycznie nie ponosimy żadnych kosztów związanych z inwestycją.

Wyobraźmy sobie natomiast taką sytuację, kiedy to tak naprawdę decydujemy się na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Potem na wynajęcie lokalu, który przecież musimy wyposażyć odpowiednim towarem.

Chyba, już nawet nie chcemy sobie wyobrażać tego, z jakimi kosztami wiąże się tego typu inwestycja. Należy również pamiętać, że nikt nie daje nam gwarancji, że akurat nasz pomysł na biznes jest tym, który wypali. Czy już teraz widać jak na dłoni, z jakimi ewentualnie stratami przyjdzie nam się zmierzyć, jeśli faktycznie taka inwestycja okaże się jedną wielką klęską.

Biznes MLM ma same zalety

biznes mlm zalety

W porównaniu do biznesu, jakim jest MLM, już wiemy co jest mniej ryzykowne, a przy tym dające możliwość wygenerowania zdecydowanie łatwiejszych i większych pieniędzy. Łatwiejszych, ponieważ przy prowadzeniu własnej działalności, najczęściej mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością różnych zadań, niekoniecznie związanych efektywnie z zarabianiem.

Brak formalności

W końcu musimy zająć się marketingiem, księgowością, wystawianiem faktur, oraz całą masą innych rzeczy. Wtedy okazuje się, że na samo zarabianie kompletnie nie wystarcza nam czasu.

Jak w takim razie zarabiać naprawdę duże pieniądze, jeśli chcemy prowadzić firmę i od razu płacić za wszystko składki, podatki i ponosić wiele innych kosztów.

Lepszy niż etat

Warto w takim razie spróbować w marketingu wielopoziomowym, ponieważ nie ryzykujemy zbyt wiele. A nawet jeśli stwierdzimy, że nie jest to nasza bajka, to przynajmniej zdobędziemy jakieś ciekawe doświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *