Biznes 21 wieku

biznes 21 wieku

Wiele osób niestety cały czas nie może wejść na wyższy poziom, jeśli chodzi o zamożność, ponieważ nie może pozbyć się pewnych nawyków. Już od wielu lat jesteśmy przyzwyczajani do tego, że musimy naprawdę ciężko się napracować, żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Dopóki tak myślimy, to faktycznie nie mamy co liczyć na poprawę naszej sytuacji. Ostatnio jednak coraz więcej możemy usłyszeć na temat tego, jak biznes 21 wieku może wpłynąć na nasze życie. Pojęcie brzmi co najmniej intrygująco i osoby, które dopiero zaczynają się interesować możliwościami generowania większych zysków, nie do końca wiedzą czego mogą się po tym pojęciu spodziewać. Zatem jeśli ktoś zna słynnego przedsiębiorcę oraz autora książek Roberta Kiyosaki, to jego wypowiedzi oraz teorie powinny być już zdecydowanie nam bliższe.

 

Kiyosaki i biznes 21 wieku

Jest to książka, która tłumaczy, że odpowiedzialność za sytuację finansową w naszym portfelu, powinniśmy być odpowiedzialni sami i nie szukać winnych dookoła. Szczególnie na rynku pracy, który przeżywa aktualnie wielki kryzys. Biznes 21 wieku, to kolejna książka znanego autora, który już napisał między innymi pozycję „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. To dzięki tym publikacjom wielu biznesmenów, jak i również osób marzących o całkowitej wolności finansowej, mogło ją osiągnąć. Sam autor, na krótko przed pięćdziesiątym rokiem osiągnął status niezależności finansowej. Teraz zajmuje się tym, by pomagać innym osobom osiągnąć taki status jak on sam.

Treść książki

biznes 21 wieku ksiażka

W książce biznes 21 wieku, podpowiada nam między innymi w jaki sposób faktycznie powinniśmy zacząć poprawiać swoją sytuację finansową. Okazuje się, że nie musimy w tym celu nagle wygrać w lotka, czy też pożyczać pieniędzy. Gdy najwięcej zmian zachodzi w naszej głowie, wtedy faktycznie jesteśmy w stanie dokonać prawdziwych cudów.

 

 

Porady autora

biznes 21 wieku poradyIdąc dalej tym tropem, warto poszukać informacji na temat tego, w jaki sposób rzeczywiście możemy zwiększać swoje dochody. Na pewno tutaj autor nie będzie miał na myśli ciężkiej pracy, aczkolwiek bez samodyscypliny nic nie zdziałamy na dużą skalę. Liczy się jednak znalezienie odpowiedniego sposobu. W końcu niektórzy potrafią pracować z płatnością za godzinę i pewnych norm nie są w stanie przeskoczyć – doba przecież ma tylko 24 godziny.

 

Przełożenie na życie codzienne

biznes 21 wieku zycieIdentycznie jest z wykonywaniem usług. Jeśli przykładowo prowadzimy salon fryzjerski, to jesteśmy w stanie obsługiwać w nim samodzielnie, tylko przez określony czas w ciągu doby, a także po zsumowaniu, określoną liczbę w ciągu miesiąca. Ponadto wybierając nawet najdroższą fryzurę z cennika, zarobimy tylko maksymalną sumę pieniędzy, jeśli dopisywałoby nam szczęście, że faktycznie każdy by chciał płacić najwyższą stawkę za fryzurę. Niestety zdecydowanie częściej trafiają się tańsze fryzury oraz strzyżenia. Jeśli chcemy zarabiać więcej, a my już nie dysponujemy większą ilością czasu, wtedy zatrudniamy kolejną osobę, która będzie dla nas pracowała. Taki schemat mniej więcej możemy stworzyć w każdej innej branży. Jednak biznes 21 wieku podpowiada, że możliwości na generowanie większych dochodów będzie zdecydowanie więcej.

 

Marketing sieciowy

Jednym ze sposobów na dodatkowy zarobek, jaki jest proponowany według zasad biznesu na miarę dwudziestego pierwszego wieku, jest marketing wielopoziomowy. Rzeczywiście na jego podstawie można generować bardzo zadowalające pieniądze. Co ciekawe, akurat ta branża pozwala generować coraz wyższe pieniądze przy zachowaniu niemalże takiego samego wysiłku. Chodzi głównie o budowanie relacji z klientami, jak i również innymi współpracownikami. Jeśli dokładnie się będziemy starać, to wyrobimy sobie taką sieć kontaktów, która pozwoli nam na generowanie takich zarobków, by nie musieć pracować na etacie.

Programy partnerskie

biznes 21 wieku zycieCiekawostką są także programy partnerskie, na których można rewelacyjnie zarabiać. Oczywiście książka biznes 21 wieku, jest przede wszystkim naszą podstawą, ale szybko możemy się zorientować, że daje ona wiele wskazówek na pogłębianie kolejnych zagadnień.

 

 

 

Rozwój

biznes 21 wieku rozwojWarto cały czas stawiać na rozwój samego siebie, a także swoich umiejętności. Powinniśmy już dawno zorientować się, że obwinianie wszystkich dookoła, jak i również aktualnej sytuacji gospodarczej, na pewno nas nie doprowadzi do sukcesu. A jedynie szukamy wytłumaczenia na naszą kiepską sytuację finansową. Często takie osoby są niestety bardzo sceptycznie nastawione do tego, że można w jakikolwiek sposób zmienić swoją sytuację. Jeśli jest to możliwe, a twierdzą tak autorzy rozmaitych kursów oraz książek, to powinni przede wszystkim chociaż spróbować. Na pewno nie jest to łatwe zadanie, jeśli w naszej głowie tkwią głęboko zakorzenione nawyki myślowe. Jednak stosując metodę małych kroków z dużym nastawieniem na to, żeby również robić je zawsze systematycznie, czyli codziennie, faktycznie możemy osiągnąć bardzo wiele. Najważniejsze jest to, żeby na samym początku się od razu nie poddawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *